O mnie

Ukończyłam filologię hiszpańską oraz sinologię, obie ze specjalizacją językoznawczą. Język jako narzędzie, język jako literatura, język w kontekście kulturowym i historycznym – cóż, znam ich kilka i każdy mnie fascynuje. Studia filologiczne pozwalają mi na patrzenie na język z różnych perspektyw i ciągłe budowanie pokaźnego zasobu słownictwa. 🙂 
 
W 2020-2021 zrobiłam studia podyplomowe z marketingu internetowego, dzięki czemu mam szerszy kontekst i wiedzę, jak tworzyć treści pod kątem marketingowym. W 2022 roku ukończyłam certyfikowany kurs korekty tekstów Patrycji Bookowskiej – Zapanuj nad słowami.
 
Rys historyczny już mamy, teraz konkrety. Otaczam marki słowami. Klient, który do mnie przychodzi jest zaopiekowany; biorę jego markę i dotychczasową komunikację pod lupę. Analizuję, staram się poczuć. Przyglądam się zbiorowi jego klientów – wczuwam się w ich położenie i myślę, jak do nich mówić, żeby trafiło; żeby zapamiętali; żeby utworzyła się relacja. 
Niesamowicie mnie to fascynuje i uwielbiam ten proces. Dlatego później, od swoich klientek, słyszę słowa:
„Niesamowite, napisałaś dokładnie to, co miałam w głowie!”
„Siedzisz w mojej głowie czy jak? Skąd wiedziałaś, o co mi chodzi??”.
 
Tak, wiedziałam i umiałam sprawnie oddać w słowach, bo mam jeszcze TO COŚ. X-factor, czyli… ogromną empatię. Nie patrzę na klientkę przez pryzmat klientki – to człowiek, który czuje, myśli, ma oczekiwania. 
 
W trakcie pracy nad korektą i redakcją podobnie wkładam całe moje serce. Nie poprawiam tylko błędów. Redaguję tak, że tekst jest nie tyle logiczny, spójny, poprawny, ale dodaję mu literackiego sznytu, by odznaczał się nienaganną jakością. 
 
A korekta to wiadomo – zęby na tym zjadłam i raczej byle przecinek mi nie umknie. 🙂
 
Potrzebujesz moich usług?
Wiesz co? Nie dziwię Ci się! 🙂
 
PS A poza tym jestem bardzo przyjacielska, kocham zdrową atmosferę wśród ludzi i można ze mną konie kraść. 🙂
 
 
 
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA