,,Z całym sercem polecam Olę z wielu powodów, jednak żeby nie przedłużać, wymienię tylko to, co najważniejsze. 🙂 Po pierwsze, Ola sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków i dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół napisanych tekstów. Co więcej, uważnie słucha wymagań Klienta, przez co przygotowane projekty odzwierciedlają główny zamysł oraz filozofię marki. Ola odpowiada na maile bardzo szybko, przez co współpraca przebiega naprawdę bezproblemowo. Serdecznie polecam, bo na pewno będziecie zadowoleni z efektów!"
Współpraca z Panią Aleksandrą to czysta przyjemność. Terminowo, rzetelnie, w pełni profesjonalnie, a dostarczone materiały w 100% spełniły moje oczekiwania. Bez cienia wątpliwości polecam usługi pani Aleksandry!
Dziękuję bardzo Aleksandrze Solarek za świetny tekst dla mojej firmy. Stawiam na rozwój, a dzięki współpracy z Panią Aleksandrą nabieram wiatru w żagle. Jeszcze raz dziękuję!
Aleksandra
Sebperle
Współpracę z Panią Aleksandrą mogę polecić każdemu, kto nie wie jak napisać teksty na swoją stronę www lub potrzebuje ich korekty. Pani Aleksandra angażuje się w swoje obowiązki w 100% i dba o to, żeby teksty były zgodne z wymaganiami Klienta. Współpraca przebiega bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze.
Współpraca z Olą to ogromna przyjemność. Kreatywne podejście do działania oraz wyczucie, zaangażowanie w działanie sprawiają, że teksty nabierają głębi i wyrazu. Ola bardzo mi pomogła przy tworzeniu mojej strony www. Uwielbiam osoby z takim podejściem do działania.